گارانتی تجهیزات دندان‎‏پزشکی

گارانتی تجهیزات دندان‎‏پزشکی

نگاهی سریع به محتوا

همانطور که دندان‎پزشکان از سلامتی و بهداشت دهان و دندان مردم مراقبت می‎کنند، نیاز است که از تجهیزات و وسایل خود نیز به اندازه کافی مراقبت کنند. تمام تجهیزات دندان‏پزشکی که در کلینیک ‎ها دیده می‏شود جزء ضروری این حرفه است. خرابی تجهیزات می‎تواند بر توانایی دندان‎پزشک یا مطب برای ادامه کار تاثیر بگذارد و بر روی بیماران و سلامتی آن‎ها نیز اثرگذار باشد.

بنابراین بسیار حیاتی است که تجهیزات دندان‎پزشکی در بالاترین سطح استانداردها نگهداری شود و در صورت بروز خرابی در کوتاه‎ترین مدت زمان ممکن تعمیر شوند. به این خاطر که تجهیزات دندانپزشکی اغلب بسیار گران هستند. بنابراین نگهداری درست از آن‎ها و انجام تعمیرات به موقع کاملا ضروری به نظر می‎رسد. همینجاست که گارانتی تجهیزات دندان‎پزشکی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می‏شود. ما اینجا در دنومان در کنار شما هستیم تا راهی برای محافظت از تجهیزات و ابزارهای دندانپزشکی شما که دارایی و سرمایه شما هستند فراهم کنیم. برای این منظور ما تجهیزات و ابزارهای دندانپزشکی تولیدکنندگان و واردکنندگان تجهیزات دندانپزشکی را به ضمانت دنومان با بیش از 15 سال سابقه تخصصی همکاران و بنیانگذاران گارانتی می کنیم. شما دندانپزشک و مسئول محترم با خرید تجهیزات دندانپزشکی می توانید تجهیزاتی که با گارانتی دنومان ارائه می‎شوند را با خیال راحت خریداری کنید. همچنین با درخواست از فروشندگان خود به تهیه این گارانتی خیال خود را از خدمات پس از فورش و تعمیر و نگهداری تجهیزات و ابزارهای دندانپزشکی خود برای همیشه راحت کنید.

دیدن کنید: طراحی مطب دندانپزشکی

گارانتی ابزار دندان‎‏پزشکی

چرا گارانتی تجهیزات دندان‎پزشکی؟

تجهیزات دندان‎پزشکی از جمله اینسترومنت ‎هایی هستند که عدم کارکرد صحیح آن‎ها می‎تواند سلامت بیمار را به خطر بیندازند. هیچ چیز برای یک دندانپزشک بدتر از این نیست که حین کار، با خرابی دستگاه مواجه شود. استرسی که در بیمار و خود دندانپزشک ایجاد می‏شود می‎تواند خطرات بسیاری را بیافریند. به همین خاطر ضروری است که پیش از هر کاری اقدام به بررسی کامل عیب و ایرادهای دستگاه در بازه‎ های زمانی مناسب و اخذ گارانتی تجهیزات دندان‎پزشکی نمود.

از آنجایی که بخش قابل توجهی از این تجهیزات از خارج کشور تهیه می‏شوند در نتیجه طبیعی است که هزینه تهیه، تعمیر و تعویض نیز به شدت بالا باشد. در راستای راحتی کار پزشکان و کلینیک ها، سلامت بیشتر بیماران و کاهش حداکثری هزینه ها، با ارائه خدمات پس از فروش تجهیزات دندان‎پزشکی، تلاش خود را بر آن داریم تا قدمی در این راه برداشته باشیم.

چه زمانی باید به صحت و سلامت یک دستگاه دندان‎پزشکی توجه بیشتری داشت؟

هر وسیله و دندان‎پزشکی که از خود رفتار غیرعادی نشان می‎دهد مانند صداهای بلند یا غیرعادی، تغییر رنگ و شکل، تغییر کارکرد و … بایستی در سریع‎ترین زمان ممکن با نمایندگی و تعمیرکاران متبحر تماس گرفته شود. اگر متوجه هرگونه عیب یا رفتار غیرعادی شدید با تکنسین نمایندگی خود تماس بگیرید. این افراد به طور خاص برای نصب، عیب یابی و تعمیر تجهیزات شما آموزش دیده‎اند.

اما باید توجه داشت که هزینه های مربوط به تعمیرات این دستگاه‎ ها نیز بسیار زیاد است به همین خاطر گارانتی تجهیزات دندان‎پزشکی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. این برنامه های تعمیر و نگهداری منظم باعث می‏شود تا از خرابی های بزرگ جلوگیری شود. 

هر مطب و کلینیک علاوه بر گارانتی تجهیزات دندان‎پزشکی بایستی کیت‎ ابزارهای اولیه ‎ تعمیر و نگهداری تجهیزات خود را داشته باشد که با آن‎ها عملیات مربوط به نگهداری روزانه انجام می‏شود. از جمله آن‎ها می‎توان به روان‎کننده و پاک‎ کننده هندپیس اشاره کرد.

همچنین برای تسهیل در تعمیر و نگهداری پزشکان بایستی تجهیزات جدیدی که خریداری می‎کنند را به دقت در نظر گرفته و کیفیت آن‎ها را ارزیابی کنند. با این که بخش قابل توجهی از مراقبت های مربوط به این تجهیزات و اینسترومنت ‎ها بایستی به شکل روزانه و هفتگی توسط خود پرسنل کلینیک انجام شود اما برخی از این تعمیرات و نگهداری ها نیاز به تجربه و دانش بیشتری دارد. ما اینجا در دنومان در کنار شما هستیم تا پزشکان و تجهیزات دندان‏‎پزشکی را با یکدیگر پیوند داده و فرایند تعمیر و تعویض تجهیزات را سریع‎تر و آسان تر سازیم.

ثبت گارانتی تجهیزات دندانپزشکی

ضرورت گارانتی تجهیزات دندان‎پزشکی چیست؟

در خرید تجهیزات دندان‎پزشکی دو عامل از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. یکی کیفیت و دیگری قیمت. با توجه به این که کیفیت تجهیزات و اینسترومنت ‎های دندان‎پزشکی تاثیر زیادی در سلامت بیمار و ارائه مهارت های دندانپزشک دارد، به همین خاطر لازم است که همواره از بهترین تجهیزات استفاده کرد که بیش از 90 درصد آن‎ها نیز وارداتی هستند.

همین مسئله سبب می‎شود تا قیمت این تجهیزات به شدت افزایش یابد و با توجه به تغییرات نرخ ارزی، خرابی و خرید دوباره آن‎ها مشکلات فراوانی را برای دندانپزشک ایجاد خواهد کرد. این عامل سنگینی هزینه ها یکی از دلایل مهم برای استفاده از خدمات پس از فروش تجهیزات دندان‎پزشکی است.

در واقع از آنجایی که بخش قابل توجهی از این تجهیزات از دیگر کشورها به ایران وارد می‏شوند، در نتیجه قیمت تمام شده آن‎ها بسیار بالا خواهد بود. استفاده از خدمات گارانتی تجهیزات دندانپزشکی در تهران و سایر شهرها سبب خواهد شد تا اگر طی دوران ضمانت دستگاه دچار مشکلی شد، شرکت گارانتی‎ کننده اقدام به تعمیر یا تعویض دستگاه کند. در نتیجه گارانتی تجهیزات دندان‎پزشکی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

گارانتی تجهیزات دندان‎پزشکی شامل چه مواردی است؟

ما در دنومان تمام تلاش خود را می‎کنیم تا به بهترین نحو ممکن در حفظ تجهیزات دندان‎پزشکی شما کمک‎رسان باشیم. اما شرایط گارانتی تعمیر و سرویس تجهیزات دندان‎پزشکی در دنومان چگونه است؟ در دنومان خدماتی همچون تعمیر دستگاه های تخصصی همچون یونیت، ساکشن مرکزی انوا دستگاه‏ های رومیزی، اتوکلاو، رادیولوژی و … ارائه می‏شود. همچنین در صورتی که امکان تعمیر نباشد، دستگاه به طور کامل تعویض خواهد شد.

خوب است بدانید که صدمه های ناشی از تماس دستگاه با آب یا مواد ضدعفونی، ضربه، آتش ‎سوزی، ایجاد گردوغبار شدید، بروز حوادث طبیعی، نوسانات برق و … شامل خدمات گارانتی نیست. همچنین پس از تعمیر یکی از قطعات دستگاه، گارانتی تعمیر فقط برای همان قطعه خواهد بود و اگر قطعات دیگر دچار خرابی شوند، شامل گارانتی نخواهند بود.

همچنین استفاده غلط از دستگاه ها و آسیبی که از این طریق به دستگاه وارد می‏شود مانند روغن‎کاری نکردن در زمان صحیح، گذاشتن در اتوکلاو بدون پک و مواردی از این قبیل باعث می‏شود تا دستگاه از ضمانت خارج شود.

شما می‎توانید برای اطلاع بیشتر از جزئیات گارانتی تجهیزات دندان‏پزشکی با ما تماس بگیرید.

دیدن کنید: تعمیر تجهیزات دندان‌پزشکی

خدمات گارانتی تجهیزات دندان‎پزشکی

نکات مهم برای نگهداری درست از تجهیزات دندان‎پزشکی

یکی از مسائلی که پزشکان و کارکنان مطب ها و کلینیک های دندان‎پزشکی بایستی از آن مطلع باشند این است که اینسترومنت های این حرفه، نیاز به نگهداری های خاص خود را دارند و بایستی حین استفاده و پس از آن دستورالعمل‎ هایی را انجام داد که به افزایش طول عمر دستگاه کمک کند. با این که گارانتی تجهیزات دندان‎پزشکی یکی از کارهای ضروری است اما در کنار آن مراقبت‎ های خود دندانپزشک و پرسنل از دستگاه ‎ها نیز اهمیت بسیار بالایی دارد.

  • پیش از هر چیز باید به این نکته اشاره کرده که بایستی از اسپریی های مرغوب برای روغن‎کاری تجهیزات استفاده کرد.
  • هندپیس ها را در ابتدا تمیز و سپس روان کنید. در نهایت لازم است که استریل شوند.
  • بعد از مراجعه هر بیمار اقدام به ضدعفونی تجهیزات کنید. هیچگاه اینسترومنت ها را به طور مستقیم اسپری نکنید بلکه اسپری را روی پارچه زده و سپس تجهیزات را با آن‎‌ها پاک کنید.
  • در پایان هر روز دستگاه مکش را تمیز کرده و اطمینان حاصل کنید که محلول از طریق خطوط به طور کامل عبور می‎کند.
  • استفاده از فرزهای سالم ضروری است. به این خاطر که فرزهای زنگ زده و قدیمی می‎توانند به تجهیزات آسیب وارد کنند.
  • فشار هوایی که از یونیت به توربین وارد می‏شود بایستی تحت کنترل بوده و بر اساس دستورالعملش تنظیم شود.
  • هیچکدام از اینسترومنت ها نباید بدون فرز روشن شوند.
  • در صورتی که اینسترومنت برای مدت زمان طولانی مورد استفاده قرار گرفت، بایستی هر 30 دقیقه روغن‎کاری شود.

خوب است که این نکته را در نظر داشته باشید که هر دستگاه با توجه به نوع و عملکردی که دارد شیوه‎ی نگهداری متفاوتی خواهد داشت. برای مثال برخی از آن‎ها بایستی به صورت ماهانه و برخی به صورت سالانه و … سرویس شوند تا دوام و ماندگاری ابزار حفظ گردد. در صورت عدم رعایت این نکات گارانتی تجهیزات دندان‎پزشکی نمی‎تواند از شما حمایت کند.

از جمله نکات سالانه می‎توان بررسی روغن کمپرسور، سیم ‎های برق کلیه‎ تجهیزات الکترونیکی، بررسی کامل صندلی‎ ها و کپسول‎ های آتش‎نشانی اشاره کرد. نکات ماهانه مانند تمیزکاری طولانی ‎مدت پردازنده‏ی اشعه‎ x، بررسی فیلترهای هوا و آب جعبه ‎های اتصال، تمیزکردن صفحه‎ اشعه‎ ایکس، روان کردن اتصالات چراغ‎ های فعال، دکمه‎ های سرنگ هوا و … است. در مورد نکات هفتگی نیز می‎توان به بررسی و تعویض واشرهای هندپیس، بررسی فیلترهای ضدعفونی‎ کننده، تمیز کردن بازتابنده ‎های نور، تمیز کردن فضای داخلی و خارجی ضدعفونی‎ کننده‎ ها، بررسی سوپاپ اطمینان اتوکلاو، روغن‎کاری و بررسی اورینگ ‎های روی صندلی و هندپیس‎ های دندان و … اشاره کرده.

لزوم بررسی تجهیزات توسط کارشناسان مجرب

همانطور که می‎دانید با توجه به ماهیت و نوع تجهیزات دندان‎پزشکی نکات مربوط به نگهداری و تعمیر آن متفاوت خواهد بود. تجهیزات مختلف بایستی در بازه ‎های زمانی گوناگونی مورد بررسی قرار بگیرند. برخی از این بررسی ‎ها به صورت روزانه، هفتگی و ماهانه است توسط خود پرسنل کلینیک که آشنا به این تجهیزات هستند می‎توانند انجام شود.

اما بررسی های دقیق‎تر بایستی حتما توسط تکنسین های کاربلد و مجرب به انجام برسد. با توجه به قیمت بالای تجهیزات دندان‎پزشکی لزوم مراجعه به مراکز معتبر برای انجام تعمیرات کاملا واضح و مبره است. اما چه خوب است که پیش از بروز اتفاق اقدام به دریافت گارانتی تجهیزات دندان‎پزشکی برای برخورداری از خدمات پس از فروش تجهیزات دندان‌پزشکی کنید.

واضح است که هیچ چیزی مهم‎تر از سلامتی مراجع‎ کننده و بیمار نیست و هیچ بهانه‎ای برای خرابی تجهیزات وجود ندارد. با این که تجهیزات نیز وسایلی هستند که می‎توانند در گذر زمان خراب شوند اما با توجه به این که در مطب‎ ها و کلینیک‎ها با سلامتی افراد سروکار داریم به همین خاطر هم کمپانی ها و هم پزشکان گرامی بایستی به فکر تعمیر، نگهداری و تعویض تجهیزات دندان‎پزشکی خود باشند و برای این کار نیز اولویت بالایی قائل شوند.

برای هر دندانپزشک خرید تجهیزات دندانپزشکی می‎تواند هزینه‎ های بسیاری را در پی داشته باشد و اگر به درستی از آن‎ها نگهداری نشود یا این که از خدمات گارانتی تجهیزات دندان‎پزشکی استفاده نکند، در بازه‎های زمانی کوتاه بایستی اقدام به پرداخت هزینه‎های گزاف کند. به همین خاطر نگهداری صحیح از این تجهیزات و اقدام به اخذ گارانتی تجهیزات دندان‎‏پزشکی بسیار مهم و حیاتی خواهد بود.

دیدن کنید: کارشناسی فنی و قیمت‌ گذاری تجهیزات دندانپزشکی

گارانتی تجهیزات دندان‎پزشکی

در دنومان به سلامت بیمار و راحتی کار پزشکان می‎اندیشیم

پیش از هر چیز لازم است که به این نکته اشاره کنیم از انتخاب دنومان به عنوان ارائه ‎دهنده‎ گارانتی تجهیزات دندان‎پزشکی بسیار مفتخریم. ما در این مرکز طیف گسترده‎ای از تجهیزات و اینسترومنت ‎های دندان‎پزشکی را تحت ضمانت و گارانتی خود قرار می‎دهیم.

در واقع می‎توان دنومان را یک واسطه بین تولیدکنندگان تجهیزات دندان‎پزشکی و مشتریان که همان دندان‎پزشکان، کلینیک ها و مطب ها هستند در نظر گرفت. هنگامی که شما اقدام به خریداری تجهیزات از تولیدکنندگان می‎کنید، می‎توانید با پرداخت هزینه ه‎ای که در قرارداد و بر اساس قانون تعیین شده است، اقدام به گارانتی تجهیزات خود نمایید. به این ترتیب در صورت بروز انواع خرابی ها می‎توانید از خدمات تعمیر و تعویض دنومان برخوردار شوید.

در این وبسایت شما قادر هستید اطلاعات لازم و مورد نیاز خود در مورد تجهیزات و اینسترومنت های دندان‎پزشکی، شیوه‎ نگهداری، شکل تعمیر و … را در اختیار داشته باشید که خود نشان‎دهنده جامع و کامل بودن این مجموعه در این حیطه است. دنومان به دنبال این است که یک مرکز کارآمد و بر اساس آخرین تکنولوژی روز دنیا باشد.

همانطور که می‎دانید تجهیزات دندان‎پزشکی روز به روز در حال پیشرفت است و این مرکز نیز تمرکز خود را روی جدیدترین شیو‎ های نگهداری و همچنین آخرین قراردادهای ضمانتی گذاشته است که هم خیال پزشکان و هم سلامت بیماران به طور کامل راحت باشد.

هر دندانپزشک در ذات و بطن خود روحی ه‎ای عالی در زمینه کمک به هم‎نوعان خود دارند. در واقع پزشکان از جمله افرادی هستند که تلاش می‎کنند کار خود را به بهترین نحو ممکن به انجام برسانند. این تلاش تا حد زیادی به یک باید و یک رسالت تبدیل شده است. داشتن ابزار مناسب و با کارکرد بهینه، یکی از لوازم اساسی هر دندانپزشک خصوصا دندان‎پزشکان است که بایستی به آن توجه زیادی شود. به همین خاطر ما در دنومان سعی می‎کنیم تا پزشکان را در جهت نگهداری و تعویض به موقع ابزارهای خود یاری رسانیم.

در دنومان نیازهای پزشکان و کلینیک‌ها در اولویت است و برای گارانتی این محصولات، پاسخگویی و پشتیبانی از مشتریان تلاش و انرژی بسیاری صرف می‎کنیم. در واقع هدف اصلی ما این است که بتوانیم تمامی نیازهای یک دندانپزشک در این حیطه را برآورده سازیم.

هدف نهایی ما در دنومان سرعت بخشیدن به مسیر پیشرفت دندانپزشکی و بهبود سلامت مردم در کشور و حتی در جهان است. ما اینجا در دنومان از هیچ تلاشی برای بهبود خدمات دندانپزشکی کشور دریغ نمی‎کنیم. در همین راستا با ارائه‎ی خدمات مربوط به گارانتی تجهیزات دندان‏‎پزشکی به شرکت‎ها و کمپانی‎های فعال در این حوزه سعی می‎کنیم که قدمی در همین راستا برداشته باشیم.

یکی از شاخصه ‎های اساسی در زمینه‎ی پیشرفت دندان‎پزشکی این است که متخصصان دندان‎پزشکی و تجهیزات دندان‎پزشکی به نوعی اتحاد دست یابند که در دنومان زمینه‎های رسیدن به این هدف را فراهم کرده‎ایم. اگر شما نیز یک شرکت، کمپانی فعال یا کلینیک دندان‎‏پزشکی هستید، می‎توانید با یک تماس کوتاه مشاوره‎ی کاملی در مورد گارانتی تجهیزات دندان‎پزشکی دریافت نمایید.

دانلود بروشور
دانلود بروشور

گارانتی تجهیزات دندان‎‏پزشکی

ثبت درخواست تلفنی

02122464734

بستن
بستن
دسته‌بندی‌ها